SunExpress CUP Belek te başlıyor

Geleneksel hale gelen SunExpress Cup, Antalya spor turizmine katkı sağlamak amacıyla bu yıl da Antalya Belek’te düzenleniyor.  Alman Bundesliga’dan üç, Bundesliga 2’den ise bir takımın katılacağı 3 gün sürecek olan turnuva 10 Ocak Pazar günü başlıyor.

Avrupa’nın en önemli liglerinden biri olan Bundesliga’dan Hertha BSC Berlin, HambVfB Stuttgart, Hannover 96 ve Bundesliga 2’den VfL Bochum kupa için mücadele edecek. 10 Ocak Pazar günü Bochum ile HamVfB Stuttgart maçı ile başlayacak turnuva, 11 Ocak’ta oynanacak olan Hertha BSC ve Hannover 96 arasında oynanacak maç ile devam edecek.  Bundesliga’da mücadele eden birçok Türk futbolcunun da boy göstereceği turnuva 13 Ocak Çarşamba günü oynanacak 2 maç ile son bulacak.

SunExpress, SunExpress Cup kapsamında kendisine ait sosyal medya platformlarında çeşitli yarışmalar düzenleyerek takipçilerine hediyeler dağıtmaya hazırlanıyor. Bu kapsamda Facebook, Twitter, Instagram, Google+, Youtube, Linkedin hesaplarının ardından Vine hesabını kupa özeline hazırladığı bir yarışma ile açmaya hazırlanıyor. Soru-cevap üzerine kurulu olan yarışma 6 Ocak günü başlayıp, 13 Ocak günü son bulacak.

Kesit Turizm organizasyonunda düzenlenen SunExpress Cup of Belek hakkında detaylı bilgiye www.sunexpresscup.com’dan ya da SunExpress’in sosyal medya hesapları facebook/sunexpress Türkiye, Twitter/sunexpres kanallarından ulaşabilirsiniz.